69 – priestor pre vašu slasť

Praktika 69 privatportal.sk – obľúbená poloha je pre niekoho nevyhnutnosťou a takpovediac klasikou, pre iných skôr odvahou. Nie vždy však musí prinášať len pozitíva, vášeň, slasť, aj keď sa viaže k orálnemu sexu, ktorý vie byť veľmi vzrušujúci a pre mnohých takto začína celý erotický zážitok až do vyčerpávajúceho vyvrcholenia. Môžeme sa vyhnúť nepríjemnosťam? Samozrejme, čítajte ďalej ! Veľmi intímny a intenzívny zážitok je bezpochyby zmyselný – útočí na všetky zmysly, zvlášť chuťové poháriky. Treba preto dbať na precízne vykonanú hygienu, lebo ak sa tak nestane, môže dojsť k poriadnemu znechuteniu – vyvarovať sa zápachu a starostlivo sa povenovať partnerovi.

vzrušenie

Hoci sa to nezdá, základom je aj strava – ťažké jedlá neprinášajú pozitívny efekt, skôr naopak – intímne partie tiež produkujú sekrét a z potných žliaz sa dá ľahko vyčítať nezdravá životospráva. Pred očakávaným večerom konzumujte preto ľahké jedlá a vyhnite sa plynatosti, ktorá prekazí aj tú najvzrušujúcejšiu noc. Pozornosť venujte aj vzhľadu vašich erotických zón – z estetického hľadiska by bolo lepšie postarať sa o to, aby partner nemal v plnom zábere husté ochlpenie, prípadne pichľavé kratučké chĺpky, nedajbože nejaké vyrážky.

príťažlivé

Zrejme by to bolo to posledné, čo chcete zažiť. Pre väčší komfort môžete polohu praktikovať aj naboku a nemusíte zaživať nepríjemné pocity, keď máte v tesnej blízkosti tváre pohybujúci sa zadok – čo môže pôsobiť stiesňujúco a bizarne zároveň. Inak je táto poloha skvelou príležitosťou, ako rozprúdiť zmysly a v návale rozkoše môže neraz dojsť k úrazom – aj napriek obrovskému vzrušeniu sa usilujte o synchronizáciu s partnerom, zosúladiť sa a dbať na obojstranný fenomenálny zážitok, aký táto poloha – vzrušujúca a rozpaľujúca zároveň – sľubuje. Máme pre vás zopár ďalších tipov na sexzoznamke.