Aj s deťmi si užijete wellness

Slovensko je nádherná krajina a poskytuje nám veľké množstvo možností, ako doma strávi predĺžený víkend alebo aj celý týždeň.

Slovensko plné zážitkov.

Či už na zážitkovú dovolenku alebo wellness pobyt s deťmi, najmä Vysoké Tatry ponúkajú všetko aj pre náročných návštevníkov. Zaujímavé turistické chodníky a trasy sú označené podľa náročnosti ako pre zdatných turistov, tak aj pre kočíky s deťmi. Horšie na tom nie sú ani atrakcie. V Tatrách sa zabavia dospelý, ale aj najmenšie deti. Takisto sa môžete tešiť na skvelú gastronómiu. Populárne sú po celom Slovensku najmä koliby s tradičnými slovenskými špecialitami.

pobyt s deťmi

Pokiaľ vás Tatry nelákajú, alebo chcete zmeniť revír, na Slovensku nájdete tiež množstvo aquaparkov, ktoré poskytujú aj ubytovanie. O zábavu detí máte postarané.

Obľúbené wellness pobyty.

Celoročne však vyhrávajú víkendové wellness pobyty. Tatry, Donovaly ale aj iné časti Slovenska nie sú lákadlom len pre turistov, ale aj pre návštevníkov wellness centier. Kvalitné hotelové komplexy majú vo svojich priestoroch často krát wellness lepšie ako aquaparky. Hotely sú bohaté najmä na sauny. Klasická parná, mentolová a infra sauna nesmú v žiadnom dobrom hotely chýbať. Určite oceníte aj oddychovú miestnosť, kde si môžete dopriať ticho pri relaxačného hudbe na lehátku. Wellness v hoteloch je v prevádzke celoročne. Aj počas zimy si môžete vychutnať výhľady z vyhrievaných vonkajších bazénov.

wellness

A čo môže byt lepšie ako nechať svoje telo uvoľniť vo vírivke. Všetky tieto služby wellness centra nájdete takmer v každom kvalitnom hoteli našich najväčších destinácii. Pri výbere rodinného wellness pobytu s deťmi sa spoľahnite na tých najlepších. Na travelguide.sk nájdete tie najlepšie ponuky na váš rekreačný pobyt. Navštívte stránku travelguide.sk a choďte si konečne oddýchnuť a načerpať energiu v malebných častiach Slovenska.