Bratislavský salon

Tantra diamond je tantrický salón. Funguje v hlavnom meste a navštíviť ho môžete prakticky nonstop kvôli flexibilným otváracím hodinám. Pokiaľ hľadáte uvoľnenie v podobe tantrických masáží, tantrický salón tantra diamond je pre vás ako stvorený. Tešiť sa môžete na luxusné priestory, skvelé ceny, nádherné masérky, výnimočné programy a prvotriednu starostlivosť. Garancia nezabudnuteľného zážitku. Objednávka, respektíve rezervácia vašej vysnenej masáže, prebieha tak, že si najprv zvolíte masáž. Na výber máte z množstva typov, stačí len navštíviť oficiálnu webstránku tantradiamond.sk, začítať sa do tantrických masážnych programov a vybrať si ten svoj.

masaz

Nezáleží na tom, či ste plachý nováčik a tantrickej masáže ste sa nikdy predtým nezúčastnili alebo labužník a náročný človek, ktorý dobre vie, čo hľadá, čo chce a čo očakáva na oplátku sa investované peniaze. Na svoje si príde každý. Tantrický salón Tantra Bratislava vás privíta v luxusných priestoroch plných krásnych, mladých, vyškolených, zvodných masériek. Výber bude dozaista ťažký, no nakoniec si určite vyberiete tú, na ktorú pohľad vás rozhorúči.

zena

Rozhodnúť sa môžete pre 19-ročnú brunetku Miu s výškou 163 cm, váhou 55 kg a poprsím B, pre krásnu 20-ročnú Isabel s výškou 167 cm, váhou 55 kg a poprsím B, 23-ročnú černovlásku Zaru s výškou 159 cm, váhou 53 kg a poprsím C, 25-ročnú sexi Biancu s výškou 169 cm, váhou 59 kg a poprsím C, štíhlu 20-ročnú brunetku Cassie s výškou 162 cm, váhou 48 kg a poprsím B, 26-ročnú Mary s výškou 159 cm a váhou 46 kg, poprsie veľkosti C, 24-ročnú dlhovlásku Wewe s výškou 168 cm, váhou 60 kg a poprsím veľkosti B, sympatickú 26-ročnú Lili s výškou 160 cm, váhou 50 kg a poprsím veľkosti A, 25-ročnú ryšavku Lajlu s výškou 166 cm, váhou 54 kg, poprsím veľkosti D, podmanivú 26-ročnú Oliviu s výškou 165 cm, váhou 63 kg a poprsím veľkosti C.