Buďme vedci ako Albert. E.

Aj práca je ako taká veda či už písanie je určitá veda ale aj doučovanie tiež veda. Aj vedci boli aj sú dalo by sa nazvať vedcom aj DR Haj ktorý vynašiel delenú stravu to je top pre zdravie ja som sa voľakedy stravovala a chcem sa od znova hlavne keď prehreším že papám mäso inač sa snažím byť VEGETARIÁNKA raz za čas RYBY ale mi to moc nechutí radšej som bez mäsa a rýb teraz som objavila oddelenú stravu podľa krvných skupín čítam tu knihu ale časovo je to náročné lebo večer som už dosť unavená. Teraz mi je dobre počúvam TV opakujú Bez servítky a píšem aspoň sa človeku ako že nedrieme lebo des počasie. Poznáte nejakých vedcov napríklad ALBERT EINSTEIN videla som o ňom film aký bol ako dieťa hlúpi prepádal otec ho mlátil ako žito ale mali tam v tej dobe konexie taktiež lebo videli na ňom talent robil často pokusy miloval fyziku zaslúžil sa teoretickej fyziky odporúčam si prečítať o ňom je to zaujímavé čítanie celkovo vedci a história a ľudia v nej rada čítam ako voľakedy žili ľudia a sa zaslúžili sa o veľa vecí ktoré máme do dnes ba dokonca viac vyvinuté v lepšej kvalite rokmi či už žiarovky a podobne.

BUD AKO ZIAROVKA VEDEC TOMAS ALVA EDISON

Aj rozprávka aj film a podobne je ako veda. Čiže bez múdrych hláv by tu nebolo nič ale v dnešnej dobe tých hláv menej lebo všetko je rýchlo kvasné čiže o ničom česť výnimkám ale tých ako ŠAFRÁNU ale my to už nedáme do poriadku. Voľakedy boli múdri ľudia teraz každý chce byť len MUDR, ING a podobne a žiaden talent vedeli remeslá aj iné veci teraz každý by len najradšej bol FOODBLOGER ,INFLUCER COPYWRITER  ale niečo VYM by mali ako veci. Aj taký múdry bol profesor MUDR. Vladimír Krčméry bol to super človek takmer dva roky čo zomrel bol výnimočný venoval sa cudzokrajným chorobám bol odborník na tropickú medicínu a podobne k tomu sa dá povedať že bol TOP človek VYNAJDITE niečo prebuď remeslá ktoré sú fuč už každý je LEKTOR a DOKTOR, MANAGER. Ja by som chcela byť síce TOP COPYWRITER ale sama vypracovať aj v inom smere.

EVOKUJE TI VZDELANOST UC SA

Chcem byť majsterka v líčení resp. vo viacerej sfére. Je toho viac čo by som chcela robiť len mať príležitosť a zuby si dám v prvom rade do poriadku potom vykročím vpred. Mali by sme mať radi svoju prácu a venovať sa jej naplno. Možno budem ešte dnes tu písať ja vyžívam keď píšem keby boli možnosti platové alebo viacej pracovných ponúk na písanie ale tak aby vám zamestnávateľ robil korektúru pravopisu resp. upravil diakritika ako keď chcete napríklad vydať knihu a pomáhajú vám ju upraviť vylepšiť.