Čo máte radi

Sex je vec, ktorú si každý predstaví inak. A tiež sa vo vnútra sexe každému páči niečo iné a má iné preferencie. Niekto má rád tvrdší sex a niekto zase skôr romantiku a nežnosť. Ja mám rada skôr tvrdší sex, ale nevadí mi ani romantický sex. Jednoducho podľa toho, ako je práve príležitosť. Ono tiež nie je zlé ani jedno. Pri oboch si to užijete, ak máte práve náladu. Ja som nabrala už veľa skúseností, takže celkom veľa vecí o nitra sexe https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/nitra viem a tiež ma celkom dosť sex baví. A nehanbím sa to vôbec povedať.

s

Experimenty v posteli

Už ste niekedy skúšali niečo úplne iné, než len sex v posteli? On taký sex v posteli môže prejsť už po čase skôr v rutine a nude. A preto nie je na škodu vyskúšať niečo nové. Čo tak sex v prírode, alebo na nejakom neobvyklom mieste? Ja si myslím, že je to celkom dobrý nápad. Sex v prírode alebo v aute je totiž úplne iný, než sex v posteli. A myslím si, že v tomto mám práve pravdu. A čo erotické hračky? Tie tiež môžu celkom dosť sexuálny život oživiť. A nehovorte, že nie, keď ste to možno ani neskúšali. Ja som erotické hračky začala používať iba nedávno.

s4

Ale za ten čas som sa naučila, že mi to fakt pomáha a celkovo to posúva náš sex s priateľom na úplne inú úroveň, než som zvyknutá. Ja mám erotické hračky rada a vyskúšala som ich už celkom dosť. Medzi tie, čo sa mi ale najviac páčili patrí asi vibrátor od Womanizeru a taká tá masážna hlavica. Je to veľmi príjemné, keď si tým urobíte dobre. Kto neskúšal erotické hračky, asi nevie, o čo prichádza. Pretože erotické hračky môžu dvom mladým ľuďom pomôcť v tom objaviť to, čo sa im páči a čo zase naopak nepáči. Takže ich určite vyskúšajte, pretože som si úplne istá, že to nebudete ľutovať a budete úplne spokojní, že ste ich skúsili a možno si zaobstaráte ďalšie.