Džínsy

Džínsy, ktoré sadnú ako uliate. Aj také sú slim fit jeans, ktoré výborne tvarujú postavu a zvýrazňujú krivky. Dámy ich určite ocenia, vzhľadom na pohodlnosť, ktorú poskytujú. Džínsy majú svoje popredné miesto v oblasti módy už celé desaťročia a ich obľuba neustále pretrváva a vzrastá. Nosia ich všetky vekové kategórie, od detí, cez tínedžerov, dospelých až po jednotlivcov v pokročilom veku.

pohodlné džínsy

Tento typ džínsov je vyrobený z mäkkej džínsoviny, ktorá výborne obopína postavu. Džínsovina je dostatočne elastická, takže džínsy vás netlačia, neobmedzujú v pohybe a poskytujú dostatočný komfort a s ním aj potrebnú dávku sebavedomia.

Kde všade sa tento typ džínsov hodí? Do práce, ak to pracovný štandard dovoľuje, do mesta, na výlety, na vychádzky, do školy. Džínsy môžete nosiť aj v domácom prostredí. Sú výborne kombinovateľné so zvyškom oblečenia. Ak by ste sa rozhodli predsa len prekryť boky a stehná, môžete zvoliť dlhý top ako napríklad ovesized mikinu alebo dlhý sveter. Tento typ džínsov je tak praktický, že sa hodí aj na absolvovanie väčších nákupov. Džínsy doplníte vhodnou obuvou a nakupovanie vám môže priniesť radosť a dokonca si ho môžete vašim naladením a prístupom premeniť na zábavu.

pohodlie v džínsoch

Ak tento typ džínsov doplníte elegantnou blúzkou alebo sakom a výsledný outfit doplníte elegantnou kabelkou, topánkami na opätkoch, máte o elegantný look postarané. Možností je pomerne veľa, keďže džínsy predstavujú výborný základ na vytváranie rôznych zaujímavých módnych kombinácií.

Extravagantne zapôsobíte v štýlových roztrhaných džínsoch alebo džínsoch s potlačou, výšivkami či flitrami. V našej ponuke nájdete džínsy nielen v štandardnej modrej farbe a jej odtieňoch, ale aj v bielej, sivej či čiernej farbe. Ak by ste uprednostnili výraznejšie farby džínsov, ktoré vám vo vašom šatníku chýbajú, určite neopovrhnete džínsami v červenej, zelenej či fialovej farbe. S nami si určite vyberiete.