Fotky do budúcnosti

Profesionálne fotoaparáty a zrkadlovky sa vyskytujú už len v rukách profesionálnych fotografov. Nie je sa čo čudovať. Pomocou mobilu dokážete odfotiť také zábery, ktoré nemajú ďaleko od tých profesionálnych. Panorámy, portréty či aj obyčajné momentky sú súčasťou nášho každodenného života. Nehovoriac o významných rodinných či osobných udalostiach. Určite máte aj vy galériu mobilného telefónu plnú záberov z dovoleniek, osláv, návštev či dôležitých udalostí. A predstavte si, ako by ste o všetky tieto dôležité fotografie mohli v jednej sekunde prísť. Mobil je stále len technológia a väčšina ľudí jeho obsah nezálohuje.

fotografovanie

Keď vám mobil vypovie službu často krát sa k svojmu obsahu už nedostanete. A prísť o všetky fotografie zo svojho života nechce nikto. Fotíme preto, aby sme si naše životné momenty mohli neustále pripomínať. Aby sme mohli spomínať. Pretože fotografie nie sú len bezhlavé zábery, ale sú to naše spomienky. Spomienky z našich životov. A preto by mali mať aj svoje čestné miesto. Nielen uložené v mobile, kde sa ku nim často krát už ani nevrátime. Fotografie by sme mali mať odložené doma vo vytlačenej podobe a pripomínať si ich spolu s rodinou tak často, ako to len pôjde.

fotky

Trend vytlačených fotografií sa posledné roky výrazne strácal. Ale možnosť tlače fotografií online nám dáva možnosť dať si svoje fotky vyvolať aj z pohodlia domova a skutočne lacno. Takúto službu online vyvolania fotiek nájdete na fotkyzababku.sk. Na Fotkyzababku.sk máte možnosť dať si fotografie z mobilu vyvolať aj online. Priamo na stránke nahráte svoje vybrané fotky, ktoré chcete mať v tlačenej podobe a už si iba zvolíte veľkosť a kvalitu. O niekoľko dní vám vytlačené fotografie prídu priamo domov a môžete sa tešiť zo svojich spomienok v tlačenej podobe. Pretože fotky nie sú len otázkou prítomnosti. Sú najmä otázkou budúcnosti.