Híčkanie v tantrickom salóne

Senzuálna masáž je typ masáže, ktorý má erotický charakter. Navštíviť takúto masáž je možné v jednom z tantrických masážnych salónov na Slovensku. Aj u nás máme niekoľko prvotriednych masážnych zariadení so zameraním sa na práve takéto erotické typy masáží, ktoré sú čoraz viac vyhľadávaným druhom uvoľnenia sa. Senzuálne masáže vychádzajú z učenia tantry, čo je v súčasnej dobe známe náboženstvo, filozofia, umenie a učenie s prvkami meditácii, ktoré si každým dňom získava čoraz viac prívržencov a oddaných nasledovníkov.

žena

Toto učenie má korene v starovekej Indii, kde vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov. Jedna zaujímavá teória uvádza, že tu mohlo byť už oveľa dlhšiu dobu, pretože bolo s najväčšou pravdepodobnosťou udržiavané v tajnosti. Bolo to z toho dôvodu, že v tej dobe bolo chápané ako niečo, o čom nemôže vedieť veľký počet ľudí, pretože toto právo spoznávať tajomstvá duchovného života a byť tak blízko Bohu mohlo medzi sebou zdieľať len obmedzený, takzvaný bohom vybraný počet vyvolených. Senzuálna masáž sama o sebe je druhom uvoľnenia sa a odpútania sa od duchovného sveta, ktorá spočíva najmä v šikovnosti masérky, jej znalostí.

žena

Počas tohto tantrického masážneho programu so špeciálnym zameraním sa na starostlivosť a pozornosť panvovej časti klienta budete taktiež súčasťou duchovnej očisty a odblokovania prípadných čakrálnych blokov, ktoré vám možno sťažujú život. Dvere tantrického masážneho salónu sú vám vždy otvorené. Nezáleží na tom, za akým účelom ste sa rozhodli túto tantrickú masáž navštíviť. Počas tantrického masážneho programu budete odpútaný od svojho fyzického tela a teda aj od všetkých starostí a obáv, ktoré vás na zemi sužujú. Neváhajte a pridajte sa aj vy k množstvu spokojných zákazníkov, ktorí si tento typ masáží zamilovali po prvom navštívení salóna. Nechajte sa híčkať.