LED žiarovky s päticou

Bežnou samozrejmosťou v dnešnej dobe je takzvané bodové osvetlenie. Jedná sa o umiestnenie špeciálnych svetiel, teda žiaroviek,priamo do otvorov na to vyrobených v sadrokartónových podhľadoch a stien. Hovoríme konkrétne o SMD LED žiarovkách GU10. Tieto žiarovky sú veľmi obľúbené a výhodné v mnohých variantoch. Viete si ich správnym umiestnením krásne presvetliť svoj priestor ale taktiež veľmi ľahko a šikovne pomocou ich správneho nastavenia smerom na určitý objekt viete vytvoriť krásne svetelné efekty.

bodové svetlo

Bodové svetlá sú nenáročné na údržbu, nezavádzajú nijako zvlášť svojím výstupom do priestoru, keďže sú zapustené do podhľadov a taktiež LED žiarovky GU10 majú viac svetelných variácií. Je možné si zakúpiť teplú bielu, neutrálnu a studenú bielu. Je možné ich využívať skutočne vo všetkých priestoroch či je to obývačka, detská izba, kúpeľňa, toaleta, chodba, šatník, herná miestnosť ale aj na priame osvetlenie ako je kuchynská linka, knižnica, výklad ako aj osvetlenie toho ktorého konkrétneho predmetu na ktorý chcete naviesť pozornosť okolia. Všetky bodové LED žiarovky obsahujú takzvaný CCD driver, čím LED žiarovky respektíve bodové svetlá nebudú preblikávať alebo slabo svietiť po ich vypnutí.

osvetlenie RGB

Všetky LED žiarovky GU10 majú parameter takzvanej pätice, takže v našej ponuke nájdete aj LED žiarovky GU10 so závitom a taktiež LED žiarovky s DUAL-WHITE osvetlením, ktoré disponujú diaľkovým ovládačom. Jeho pomocou dokážete nastaviť farby plynulým prechodom od teplej bielej, neutrálnej bielej až po studenú bielu, taktiež sú vybavené funkciou stmievania. V neposlednom rade Vám tiež ponúkame LED žiarovky GU10 s možnosťou výberu farebnej varianty RGB+ studená biela či RGB+ teplá biela a taktiež už spomínané DUAL-WHITE s možnosťou farebnej kombinácie RGB+DUAL-WHITE. Všetky žiarovky dodávame výhradne vo vysokej kvalite na čo si kladieme dôraz.