Moderné svietidlá pre pohodlný život

LED osvetlenie spôsobilo prevrat v osvetľovacej technike a v súčasnosti mu patrí popredné miesto v osvetľovaní priestorov v interiéroch, ale aj vo vonkajšom prostredí. A to všetko vďaka tomu, že ponúka široké spektrum možností osvetlenia a komplexné riešenia nielen čo sa praktickej stránky týka, ale aj v smere prepracovaného dizajnu.

led-reflektor-30w-5500k-cierny-so-senzorom

Možno práve premýšľate na novým typom osvetlenia niektorého z priestorov, pretože to doterajšie už nevyhovuje, tak hľadáte vhodnú alternatívu. A tou môže byť práve LED reflektor, ktorý má oproti svojim predchodcom, halogénovým svetlám, niekoľko benefitov. Najdôležitejším je asi úspora energie bez zásahu do svietivosti, tú si zachová rovnakú, návratnosť počiatočných investícií je rýchla, vyznačuje sa tiež dlhou životnosťou, ktorá môže byť až šesť mesiacov a závisí od počtu reflektorov a od dĺžky prevádzky.

Na slovenskom trhu sa predajom LED svietidiel zaoberá firma LEDprodukt s.r.o., ktorá ponúka iba kvalitné produkty, konkrétne reflektory v elegantnej čiernej farbe. Vybavené sú MCOB čipmi od firmy Genesis, je možné použiť ich v interiéroch, ale aj vo vonkajšom prostredí, pretože majú IP65 krytie. Reflektory sú konštruované vo veľkosti slim, čo im dáva elegantnejší vzhľad a zároveň je možné inštalovať ich aj do málo prístupných priestorov. Aj napriek tenkej konštrukcii led reflektor 100w https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory však kvalitne osvetlia priestor tam, kde potrebujete. Každý zákazník si z ponuky určite vyberie, pretože ich výkony sa líšia, čo dáva široký priestor pre ich mnohostranné použitie.

Led

LED reflektory sú určené nielen do vonkajších priestorov, ale do domácností, dokonalo osvetlia nielen parkoviská, dvory, budovy, cesty či garáže alebo bilboardy, ale aj terasy či dvory pri dome, dielne alebo pracovne, všade tam sú fantastickým pomocníkom. Umiestniť ich je možné kdekoľvek, do podhľadu, do stien, pripevniť k zariadeniu alebo len tak položiť. Veľmi sa osvedčil prenosný reflektor, ktorý využijete hlavne v ateliéroch alebo dielňach. Spoločnosť, ktorá reflektory predáva je zárukou, že výrobky sú kvalitné a spĺňajú potrebné normy, aby bola ich prevádzka bezproblémová a bezpečná pre každého užívateľa po celú dobu ich užívania.