Na čo vám bude tantra masáž prospešná

Budete menej vystresovaní – stres je v súčasnej dobe najsilnejším negatívnym vplyvom súčasnej civilizácie, a pokiaľ si odmyslíme vojnové konflikty a prírodné pohromy, je to najsilnejší zabijak. Vystresovaný človek začne po určitej dobe trpieť mnohými zdravotnými problémami, ktoré ho dovedú až k okraju priepasti. Proti stresu zaberajú najmä dve veľmi účinné veci: Po prvé sú to adaptogénne bylinky (Ashwagandha, Ženšen), ktoré udržujú hormonálnu rovnováhu a znižujú výskyt stresových hormónov, a za druhé sú to masáže, najmä relaxačné, reflexné a tantrické.

tantra masáž

Budete si viac veriť tantra v Bratislave si kladie za cieľ každému ponúknuť viac možností na sebaúctu a poznanie. Umožní vám lepšie chápať vnútornú energiu a emócie, nasmeruje vás k tomu, aby ste s nimi lepšie pracovali a tiež ich využívali. Môžete sa potom stať viac atraktívne osobností po všetkých stránkach, a to ako pre mužských priateľov, tak aj ženské milenky a partnerky.

Bratislava hrad

Bude sa vám lepšie prevádzkovať šport – uvoľnenie energetických blokov sa prejaví aj pri športovaní, budete mať viac fyzickej sily aj psychického odhodlania a výdrže. Bude sa vám lepšie trénovať a posilňovať.

Budete sa viac tešiť na dovolenku – tantrická masáž napomáha uvoľniť energetické blokády, a vy sa potom stávate emocionálne viac nabitým človekom, samozrejme v pozitívnom slova zmysle. Okrem obvyklých každodenných činností sa tak budete viac tešiť na dovolenku pretože si ju potom môžete viac užiť, prežívať ju naplno bez toho, aby ste boli vystresovaní a pod tlakom z predchádzajúcich dní.

Budete prívetivejší k partnerke – tantrické masáže tiež vyhľadávajú muži, ktorí ešte nie sú zadaní, a až sa pripravujú na partnerstvo. V tomto smere je to veľmi výhodné, pretože budete mať lepšiu predstavu o svojich vlastných erotogénnych zónach a možnostiach, ktoré potom tiež partnerke môžete ponúknuť. Môže sa z vás stať psychicky vyrovnanejší jedinec, a čo viac by si vaše dievča malo priať?