O plastových dverách

Aké by mali byť vaše dvere, ak nie vytvorené na mieru, presne podľa požadovaných rozmerov v danom priestore. Ak zvažujete výber nových dverí do vášho domu či bytu, neprehliadnite našu výbornú ponuku plastových dverí za prijateľné ceny.

Plastový materiál sa vyznačuje fantastickými tepelno-izolačnými vlastnosťami, takže neprepúšťa chlad a nadbytočné zvuky z vedľajších miestností alebo priestorov. Plastové vchodové dvere si môžete vyberať z rozsiahlej ponuky, v ktorej nájdete aj protipožiarne dvere, ktoré vás chránia pred vznikom požiaru a prenikom ohňa do vašej domácnosti. Plastové dvere môžete kombinovať s rôznymi tvarmi nerozbitného skla, ktoré môže byť priehľadné ako aj biele alebo farebné pre zaručenie väčšieho súkromia v danej miestnosti.

plastové dvere

Ďalšou možnosťou sú dvojkrídlové plastové dvere vhodné do väčších priestorov. Balkónové plastové dvere vyrábané na mieru vám umožnia elegantný vstup na balkón, kde si môžete vytvoriť meditačné miesto so všetkými prvkami, ktoré tento zámer podporujú.

Plastové dvere nájdete v rôznych prevedeniach ako aj vo viacerých farbách, ktoré vytvárajú dojem dreva alebo ocele či nerezu. Okrem klasickej bielej v ponuke nájdete aj hnedé a sivé plastové dvere. Plastové dvere vydržia dlhé obdobie a nie sú náročné na údržbu.

praktické plastové dvere

Plastové dvere na mieru vyrobené pre vás vám dovezieme k vám domov a zmontujeme. Zaručený výsledok a pocit spokojnosti. Ak ste sa rozhodli pre výmenu okien, istotne budete chcieť, aby v kombinácii s dverami a ostatnými výraznými prvkami ako je brána, zábradlie na schody a na balkón, vytvárali jeden harmonický celok. Aj keď v niektorých prípadoch sa volí extravagantnejší štýl a volia sa produkty, ktoré vytvárajú dostatočný kontrast so zámerom podporenia daného štýlu. Nechajte sa inšpirovať fotogalériou našich produktov, ktoré nájdete na našej webovke. Kontaktovať nás môžete kedykoľvek počas pracovných hodín, radi vám zodpovieme vaše dotazy.