Pohodlie aj za jazdy autom

Cestovanie sa stalo súčasťou nášho života. Nielen, že ľudia radi cestujú a spoznávajú nové krajiny, zvyky, kultúry a tradície, no mnoho sa cestuje aj za prácou a na služobné cesty. Napríklad taký obchodný zástupca precestuje kilometre a hodiny trávi v aute, rovnako je to aj pri rôznych iných profesiách, kde sa vyžaduje časté cestovanie. Dnes sú autá konštruované tak, aby boli naozaj pohodlné. Pokiaľ teda máte perfektnú výbavu a pohodlné sedadlo, určite to prispieva k lepšie strávenému času, ktorý v aute presedíte. No i v starších modeloch áut sa dá s týmto faktom všeličo urobiť.

v aute

Časté sedenie a cestovanie môže priniesť veľkú stuhnutosť svalov, a to najmä chrbta a okolo chrbtice a krku. Krížová oblasť zvykne byť počas cestovanie rovnako stuhnutá, preto môžu mať mnohí následne problémy s chronickými alebo len miernymi bolesťami. Pre úľavu u od bolesti chrbta, chrbtice alebo od nepohodlnej pozície či stuhnutého chrbta a krížov bola vyvinutá opierka chrbta do auta Zdravie-shop. Stačí ju nainštalovať na sedadlo do správnej pozície, tak aby vám pohodlne podoprela bedrovú oblasť chrbta a chrbtice. Opierka je tvarovaná špeciálne, preto sa nazýva ortopedickou a je vhodná práve pre prípad častého cestovania alebo potreby oprieť sa poriadne a sedieť viac vystreto a pohodlne, jednoducho, v správnej pozícii.

na cestách

Keď je telo chrbtica a platničky v správnej a uvoľnenej pozícii večierka oveľa menej vznikajú bolesti a nepohodlie. Podložka uľavuje aj medzistavcovými platničkami. Preto každý kto má podobné problémy, určite by mal zvážiť, že si podobnú opierku do auta zadováži a nainštaluje. Nebude vám to trvať ani pár minút a kvalita vášho cestovania a sedenia v aute sa podstatne zlepší. Vaša chrbtica bude zrazu https://www.zones.sk/vyhladavanie/%3Ftag%3Daky%2Bslovny%2Bdruh%2Bje%2Bslovo%2Bzrazu%3F v úplne inej polohe a určite to pocítite na značnej úľave. Moderné zdravotné ortopedické podložky a opierky si zakúpite internetovom obchode Zdravie-shop.sk.