Reštaurácia, ktorá ťa nesklame

Ste veľkým gurmánom a hľadáte donášku jedla Bratislava Ruzinov Gurmanskydvor, ktorá vám naplní vaše túžby a uspokojí vaše chuťové poháriky? Ste sklamaní z jedál, za ktoré si častokrát radi priplatíte nemalé peniaze, no aj tak nenaplnia vaše očakávania, nakoľko sú moc drahé a možno menej chutné? Nebaví vás neustále hľadať reštauráciu, ktorá má vysoké ceny a absolútne nie je v súlade s tým, čo si predstavujete? Nemáte čas na stravovanie priamo v reštauráciách a požadujete niekoho, kto vám vaše perfektné jedlo prinesie? Potrebujete odbremeniť od každodenného vyvárania, ktoré vám zaberá množstvo času a vy jednoducho viete ten čas využiť aj inak ako hodinami strávenými pri hrncoch?

Obedové menu

Potrebujete jednoducho zmenu? Máte obavy z porcii, ktoré vám väčšinou nepostačujú, lebo patríte k veľkým jedákom, ktorý sa radi kvalitne a plnohodnotne najedia? Ste na správnom mieste! V reštaurácii Gurmánsky dvor u Oravca vám prinášame nezabudnuteľný zážitok. Hravo sa nás môžete obrátiť prostredníctvom osobného kontaktu v našich priestoroch reštaurácie, môžete sa s nami spojiť telefonicky a taktiež sme vám k dispozícii prostredníctvom našej webovej stránky. Kontakty môžete vidieť na webovej stránke. Ulahodíme nielen nadšencom domácej mäsovej kuchyne ale aj jedincom, ktorí skôr inklinujú k vegetariánskym pokrmom.

čerstvý šalát

Sme vám k dispozícii v ktorejkoľvek časti Bratislavy, pričom pri odbere nad 5 porcii jedál máte dopravu úplne zadarmo. Dovoz funguje počas pracovných dní a uvítame platbu nielen v hotovosti ale aj stravnými lístkami. Radi vás uvítame aj pri príležitosti rôznych rodinných udalostí, ktoré vám umožnia rezerváciu priestorov priamo u nás. Disponujeme s rôznym vybavením, ktoré vám a vašim blízkym spríjemnia čas u nás. Na svoje si rozhodne prídu aj tí najmenší, ktorí sa môžu vyšantiť na trampolíne, stolnom futbale, či pozeraním televízie. Príjemný zážitok vám prinesie aj naša terasa pod viničom, či priestory, ktoré sú klimatizované a môžete sa tak príjemne cítiť aj počas teplých mesiacov.