Rezervácia masáže

Tantra Bratislava sú erotické masáže určené pre mužov a ženy s tým, že v súčasnosti sa väčšej popularite tešia predovšetkým u mužov kvôli zdravotným benefitom. Tantrické masáže sú vykonávané v tantrických masážnych salónoch, kde sa o zákazníka starajú profesionálne vyškolené masérky, ktoré dávajú na svojich klientov v pozor počas celého masážneho programu.

žena

Tieto masáže sú unikátne hlavne z toho dôvodu, že žiadna z týchto masáží už nebude nikdy presne opakovaná rovnakým postupom, pretože tantrické masáže nemajú presne stanovené programy a postupy, ktorých sa musia masérky striktne pridŕžať a práve naopak, masérka tento program postaví na základe toho, čo sa vám páči a čo nie a toto všetko dokáže vydedukovať z vašich reakcií a podľa toho bude tento masážny program prispôsobený, pretože v tantrických salónoch platí, že na 1 mieste je zákazník a jeho spokojnosť. Objednať si takúto masáž nie je v dnešnej dobe ničím náročným ani ničím, čo by trvalo obzvlášť dlho. Jednoducho stačí vyhľadať kontakt na tantrický salón, ktorý ste si zvolili, čo by malo byť uvedené na webovej stránke tohto salóna a buď sa informovať o príslušnom programe a objednať sa telefonicky alebo všetko riešiť prostredníctvom rezervačného formulára, ktorého vyplnenie vám nezaberie dlhšie ako niekoľko minút.

žena

Takýto formulár od vás bude požadovať výber tantrického programu, výber masérky, zadanie vašich kontaktných údajov, termín rezervácie a vo väčšine prípadov bude žiadať aj vopred. Takáto platba býva väčšinou nevratná a preto je vo vašom záujme, aby ste si zvolili termín, na ktorý určite môžete doraziť. Taktiež je možné, že systém vám nedovolí uskutočniť túto rezerváciu z toho dôvodu, že na termín, na ktorý ste sa objednali, nebude vami zvolená masérka k dispozícii. V takom prípade je potrebné zvoliť si iný program alebo inú masérku.