Tantrická masáž

Tantra predstavuje súbor techník čerpajúcich zo starodávnej duchovnej praxe, ktoré pochádzajú z oblasti strednej a juhovýchodnej Ázie. Niekedy sa označuje slovným spojením „erotická masáž“, pretože masérka sa venuje masáži celého tela a nevynecháva ani intímne oblasti. Takéto chápanie je však priveľmi abstrahujúce, pretože tantrická masáž zahŕňa aj meditáciu, prácu s dychom, rôzne duchovné praktiky či prácu s energiou. Masáž prebieha v útulnom prostredí, kde si ju môžete nerušene vychutnať. Príjemný zážitok umocnia vonné sviečky v spojení s orientálnou hudbou.

tantrická masáž

Cieľom tantrickej masáže je prepojiť fyzický a duchovný svet prijímateľa, t.j. klienta a pomôcť mu rozniesť energiu do celého tela a podporiť tak jeho vnútorné uzdravenie.

Možno si kladiete otázku, prečo navštíviť tantrický salón…Hlavným dôvodom by určite mohlo byť to, že vás tantrická masáž nabije energiou a uvoľní vo vašom tele endorfíny, vďaka ktorým vás zaplaví pocit šťastia. Opadnú z vás nánosy stresu i napätia a vy získate chuť žiť a otvoriť sa svetu okolo seba. Tantrická masáž vám okrem toho pomôže s nadobudnutím, prípadne s upevnením sebavedomia, pretože vás naučí bezvýhradne prijať seba samých takých, akí ste.

masáž pre muža

Otvorí vám nové obzory v intímnej oblasti. Motivuje vás k tomu, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej zóny a naučili sa, že intímny styk dvoch ľudí nemusí vždy vyzerať rovnako, a že pri ňom nejde len o agresívne vrážanie penisu do vagíny a naháňanie sa za orgazmom. Inak povedané, ukáže vám, ako sa odkloniť od zaužívaných stereotypov, naučí vás prijať sexualitu ako normálnu súčasť života a dodá vám odvahu experimentovať či hľadať to, čo vám prináša potešenie. Odomkne vám úplne nové sféry potešenia, nové typy pocitov i jedinečnejšie prežitky spojenia dvoch nahých tiel.