To najlepšie pre Vaše zdravie

Matcha zelený čaj už nie je na Slovensku novinkou, počul o ňom už snáď každý. Mnohí dokonca svoju rannú kávu vymenili za tento nápoj, ktorý okamžite dodáva energiu na celý deň a navyše je plný vitamínov, ktoré naše telo potrebuje. Tento matcha čaj môžeme priradiť aj k doplnkom stravy práve vďaka veľkému množstvu živín, ktorým disponuje. Čo je však veľkým plusom, je výnimočná chuť, takže na rozdiel od doplnkov stravy si pitie tohto čaju užijete. Matcha zelený čaj kúpite už v mnohých e-shopoch, dokonca s niekoľkými druhmi príchute. Prečo teda nakupovať matcha tea u nás?

matcha

Náš ponúkaný matcha tea je ekologicky pestovaný priamo v Japonsku, odkiaľ ho aj dovážame k nám. Vďaka dôkladnému pestovaniu vo vulkanickej pôde dostanete od nás vždy tú najlepšiu kvalitu Matcha čaju, takže sa nemusíte báť, že by ste kúpili nekvalitný Matcha. Všetky lístky tejto čajovej rastliny sa zbierajú ručne a jeho príprava je taktiež veľmi dôkladná. Účinky matcha čaju sú veľmi priaznivé a vedľajšie nežiaduce účinky sa prejavujú len veľmi málo, pretože sa jedná o čistý, prírodný produkt. Naopak Vám môže pomôcť napríklad pri srdcových problémoch, či dokonca dopomôcť pri spaľovaní tukov. Je vhodný aj pre diabetikov, či dokonca dokáže znížiť cholesterol. A toto je len zlomok výnimočných účinkov, ktoré Vám pitie Matcha tea prináša.

čaj matcha

Čaj Matcha cena sa pohybuje v závislosti od veľkosti balíčka, ktorý si vyberiete. Avšak u nás máte prémiové ceny, pričom ak si vyberiete výhodné balíčky ušetríte ešte oveľa viac. Udržujte si svoje zdravie a to len vďaka pitiu tohto výnimočného nápoja, ktorý Vám zmení život. V našej ponuke dnes už nájdete čistý matcha prášok ale aj kapsule, ktoré si jednoducho pripravíte behom malej chvíľky. Účinky na sebe môžete spozorovať okamžite či už sa jedná o fyzické alebo psychické zdravie. Nakupujte u nás a už viac nebudete potrebovať žiadne iné doplnky stravy.