Uhojdajte sa k príjemnému spánku

Časy, kedy pružinové matrace potrápili chrbát nejedného spáča sú preč. Prečo sa aj dnes vo veľkej miere predávajú pružinové matrace? Je spanie na nich také pohodlné? V našej posteli trónia matrace rôznych veľkostí, tvrdostí, kvality a použitých materiálov. Dnes Vám priblížime funkcie a výhody pružinových matracov Segum. Kým penové matrace môžu ponúknuť viac polôh a pocitov pre ležanie a rôzne druhy tvrdosti, pružinové matrace za nimi vôbec nezaostávajú. Staré časy, ktoré si pamätáme sú dávno preč. Tie dnešné pružinové matrace ponúkajú rovnaký komfort ako matrace iných materiálov. Avšak prinášajú ešte niekoľko bonusov. Dnes sa staré bonelové pružiny už nepoužívajú.

Matrace aj do manželskej postele

Vyhotovenie pružinového matracu je kvalitné a komfortnejšie. Medzi pružinami môžu byť použité rôzne materiály ako dodatočná výplň. Sú nimi napríklad spomínaná pena, latex či hodváb. Pružiny minimalizujú prenos pohybu z jednej časti postele do druhej. Sú preto vhodné aj do manželských postelí. Pružiny zabezpečujú oveľa vyšší stupeň priedušnosti ako pena. Špecialisti na matrace Vám určite poradia a pomôžu vybrať ten najlepší matrac práve pre Vás. Spoločnosť Segum.sk má svoje predajne po celom Slovensku.

nové techniky výroby pružinových matracov

Je preto isté, že kúpa matraca bude jednoduchšia, rozhodovanie bude prehľadnejšie a rovnako máte na výber z rôznych cenových kategórii. Práve preto už výmena starého matraca nie je strašiakom pre mnohých ľudí. Vďaka pokroku vo výrobe tohto kúsku spálni je možné s určitosťou tvrdiť, že každý s matracov je kvalitný a pripravený na každodenné použitie. Skúsme preto venovať viac pozornosti aj veciam, ktoré nám prídu ako samozrejmosť. Odmenou pre nás budú pozitívnejšie rána, oddýchnutejšie telo, menšie bolesti chrbtice a nižšia hladina stresu. Veď posteľ má byť predsa miestom uvoľnenia a bezpečia. Nie zdrojom bolesti a nepríjemných pocitov pri problémoch so zaspávaním či častým nočným budením.