Vaše podnikanie

Kto chce začať podnikať určite sa oboznámil s tým, čo predchádza tomu, aby si otvoril firmu a začal podnikať. Okrem toho, že si musíte vytvoriť názov firmy a vypracovať šikovný podnikateľský plán, ktorý vám pomôže vo vašom podnikaní, je potrebné stráviť hodiny a hodiny čakania na úradoch, aby ste sa vašu firmu mohli zaregistrovať. Nehovoriac o tom, že vašu firmu musíte rozpracovať, čo znamená, že musíte si spraviť dobrú reklamu, alebo mať veľa kontaktov, ktoré by vám pomohli okolo doporučenia svojim známym, rodine a podobne. Vytvorenie si vlastného mena v podnikaní je veľmi dôležité. A tu sú ešte mnohé vybavovačky rôznych detailov, skôr než sa naozaj budete môcť pustiť do vášho podnikania.

zakladanie firmy

Ak vás práve tieto veci odhovárajú od toho, aby ste sami začali podnikať, máme pre vás dobrú správu. Môžete si tiež vybrať ready made firmu. Čo znamená, že firma je už zaregistrovaná, takže všetky papierovačky okolo zakladania firmy už nemusíte robiť vy, a niekedy je táto firma aj dobre rozbehnutá, takže už má nejakých zákazníkov, obchodné kontakty a pod. Ak chcete podnikať nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí, alebo aspoň kupovať tovar zo zahraničia je dobré, aby ste boli platca dph, pretože väčšina zahraničných firiem sa s vami nebude ani baviť, ak zistia, že nie ste platca dph.

druhy podnikania

Samozrejme „depehačku“ si môžete vybaviť hocikedy, ale jednoduchšie vám je vybrať si ready made sro, ktorá je aj platca dph. Bude to pre vás určite jednoduchšie, ako si ju dodatočne vybavovať sami. Musíte však myslieť na to, že ak ste platcom dph, vzťahuj sa na vás nejaké nové povinnosti, čo sa týka poplatkov a podávania daňového priznania a vedenia ekonomiky. Ale každá dobrá účtovníčka vám s Tým bude vedieť pomôcť. S ready made sro sa budete môcť s najväčším elánom pustiť do vášho podnikania. Aj u nás nájdete ready made sro, aj s platením dph.