Masáž lingamu

Je množstvo rôznych druhov masáží v oblasti tantri. Niektoré sú vhodné pre obe pohlavia, niektoré pre páry alebo pre ženy no nájdu sa aj druhy tantra masáží výhradne pre mužov. Iná nie je ani masáž určená pre mužov a to masáž lingamu. Jedná sa o masáž prostaty Tantradiamond.sk a teda je vykonávaná z vnútra. Prostata je žľaza, ktorá má mnoho nervových zakončení a teda je pomerne citlivá na dotyky. Samozrejme pri samotnej masáži je nutné dodržať 100% hygienu, inak si ju môžete spokojne užívať. Netreba mať žiadne obavy, masáž lingamu je pomerne často vyhľadávanou a žiadanou masážou mužov. Okrem toho že zlepšuje samotnú erekciu, napomáha správnemu fungovaniu pohlavného ústrojenstva a zároveň jej pravidelným absolvovaním predchádzate viacerým nežiadúcim ochoreniam.

príjemné pomôcky

Samotná masáž prebieha úplne ľahko a príjemne, mnohý čo ju zažili si ju nevedia vynachváliť. Samotná prostata je ako sme už spomínali pomerne veľmi citlivá na dotyky a teda správne mierenými jemnými dotykmi sa docieli neopísateľného vzrušenia a blaha, ktoré je vysoko intenzívne. Samozrejme, skrátka pri tejto masáži lingamu neprídu ani semenníky, či samotný penis. Užijete si príjemnú masáž celého tela s extra ohľadom na najintímnejšie partie Vášho tela. Už v úvode masáže si môžete užívať príjemný kúpeľ v spoločnosti Vami vybranej tantra masérky, ktorá si Vás príjemne naladí a pomôže Vám odbúrať prípadný nahromadený stres. Dokonale sa uvoľníte a zabudnete na všetky predsudky či obavy.

krásne napätie

Masáž lingamu Vás urobí neskutočne šťastným človekom a vy sa tak naplníte novou energiou a sviežimi myšlienkami. Spoznáte svoje vlastné telo a svoju sexuálnu energiu tak, ako ste doteraz nespoznali. Zistíte, že extáza sa dá prežiť omnoho intenzívnejšie než to je pri bežnom klasickom dráždení penisu a ostatných intímnych častí tela alebo než ako to je pri bežnom pohlavnom styku.