Nuru gél

Nuru masáž je jedinečný typ masáže. Pochádza z Japonska, vychádza zo staroindického tantrizmu a s najväčšou obľubou sa praktizuje v Ázii. Patrí medzi erotické typy masáží, ktorý je veľmi vyhľadávaný. Svoje pomenovanie táto masáž dostala po špeciálne pripravenom géle výhradne na tento účel, ktorý sa volá nuru gél. Jedná sa o gél bez charakteristickej farby, zápachu, vyrába sa so špeciálneho druhu morských rias a má hlboké hydratačné účinky. Na rozdiel od tantrických masáží, pri nuru masážach sa nepoužíva vonný olej, ktorý by sa aplikoval na telo klienta.

erotická masaz

Nuru masáž využíva nuru gél, ktorý si masérka namaže na vlastné telo a prostredníctvom pohybov tento gél prenesie i na telo jej klienta. Masérkine pohyby sa tak stávajú hladšími a klzkejšími vďaka tomuto gélu a celá masáž tým pádom naberá úplne iné grády intenzívnejších rozmerov. Masérka svojim telom, pohybmi a rukami vyvíja správne tlaky na tie správne miesta, a tak svojmu klientovi dopriava tú najdokonalejšiu eufóriu, nadpozemské blaho a neskonalú vášeň. Takéto erotické masáže sa zväčša vykonávajú na plachtách, ktoré sú vodeodolné, keďže už bolo spomínané, že sa v prítomnosti erotických, tantrických, nuru, senzuálnych, párových masáží používajú oleje.

žena

Všetky erotické masáže sú známe svojimi dychberúcimi zážitkami, vlastnosťami a klienti si ich nevedia vynachváliť. Tantrické masážne salóny navyše ponúkajú absolútnu diskrétnosť svojim klientom a preto sa nikdy nemôže stať, že by ste pri príchode, odchode alebo počas samotného zotrvania v tantrickom salóne za účelom navštívenia blahodarnej masáže narazili na iného klienta. Hoc pri tantrických masážach nedochádza k pohlavnému styku medzi masérkou, masérom a klientom, stále sa nájdu krajiny, pre ktoré sú tantrické a erotické masáže niečím absolútne neprijateľným, nemravným a skrátka tabu.