Regenerácia duše a tela

Človek sa učí celý život a vstrebáva informácie, ktoré mnohokrát ani nevyhľadáva, len sa k nim jednoducho dostane nedopatrením a zaujme ho to. A niekedy tie informácie máme od iných ľudí a tip na danú tému nás natoľko zaujme, že sa naštartuje naša chuť poznania a vzdelávania a začneme pátrať, aby sme sa o danej problematike dozvedeli čo najviac. Ale sú samozrejme témy, o ktorých je dobré čítať, no ani ten najlepší text sa nevyrovná osobnému zážitku, ktorý môže byť neopísateľný. Práve takouto témou je tantra masáž https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze/tantra-masaz o ktorej sa dnes dočítate a možno si poviete, že lepšie raz zažiť, ako stokrát čítať.

Vaša tantra masáž

Tantra masáž nie je, ako dobre šípite, len takou klasickou masážou. Pri tantre ide totiž nielen o uvoľnenie tela, ale ruka v ruke s ním ide aj o podporu mysle, odreagovanie a sebaspoznávanie. Totiž na začiatku masáže sa Vám môže zdať, že to nie je nič extra, keďže sa začína masírovaním hlavy a krku a pokračuje sa postupne naprieč celým telom, no počas masáže na to prídete, že má svoju presnú postupnosť. Pod rukami skúsenej masérky, ktorá prechádza po Vašom tele s dôrazom na erotogénne zóny zistíte niečo viac o svojom tele a prídete na miesta, o ktorých ste ani netušili, že vo Vás môžu vyvolať vzrušenie a uvoľnenie. Tantra sa ukončí v oblasti intímnych partií, ktorú môže, samozrejme, zákazník odmietnuť, ale pre úplné uvoľnenie sa to neodporúča. Po masáži zostávate ležať ešte nejaký čas, aby ste mali priestor na zjednotenie duše a tela.

Uvoľnenie duše a tela

Ak ste teda z nejakého dôvodu bez partnerky a potrebujete si takzvane vyčistiť hlavu, je https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze jednou z možností pre Vás, ako to uskutočniť. Veď v dnešnom šialenom, stresujúcom a zrýchlenom móde si len málokto uvedomuje, aká dôležitá je psychohygiena pre náš každodenný život, ktorý mnohí žijeme na 110%. Aby nás naše povinnosti nepohltili a vyhli sme sa preto vyhoreniu, potrebujeme sa občas odreagovať a načerpať nové sily do ďalších dní. Mnohokrát myslíme iba na iných, čo potrebujú, chcú, ako im pomôcť a pritom zabúdame sami na seba na svoje zdravie, ktoré máme iba jedno.